preloader

Specjalnie dla Was otwieramy nowe zajęcia w naszej Sali Zabaw Gumiś – GORDONKI!

  • Home
  • Bez kategorii
  • Specjalnie dla Was otwieramy nowe zajęcia w naszej Sali Zabaw Gumiś – GORDONKI!

Gordonki – Białołęka. Nowe zajęcia w Sali Zabaw Gumiś

😍 Specjalnie dla Was otwieramy nowe zajęcia w naszej Sali Zabaw Gumiś – GORDONKI!

🎶 To zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych, których celem jest rozwój zdolności muzycznych dzieci, zdolności manualnych oraz koordynacji ruchowej. Ich nazwa pochodzi od nazwiska profesora Edwina Eliasa Gordona, amerykańskiego muzyka jazzowego i twórcy teorii uczenia się muzyki.

👶 Celem zajęć jest uwrażliwienie dzieci na piękno muzyki poprzez osłuchiwanie się z prostymi melodiami i rytmiczankami. Zajęcia oparte są głównie na śpiewaniu melodii w różnych skalach muzycznych, w różnym tempie, stylach i rytmie z użyciem kolorowych pomocy, takich jak chustki, woreczki, chusta animacyjna i instrumenty, a w trakcie zajęć dzieci mogą swobodnie poruszać się w rytm muzyki i doskonale się bawić.

💥 Dziecko, któremu zapewniamy bogate środowisko muzyczne od najmłodszych miesięcy życia poprzez możliwość osłuchiwania się z różnymi skalami i rytmami, w przyszłości staje się niezwykle muzykalną osobę, która nie tylko słucha, ale i śpiewa, gra i improwizuje.

⏰ Zapraszamy Was z dziećmi w wieku 0-2 lata na bezpłatne zajęcia pokazowe, które odbędą się we wtorek 17.01 o godz. 10:00.

🌎 Gdzie? Sala Zabaw Gumiś, ul. Mochtyńska 96, 03-289 Warszawa Białołęka

✅ Jak się zapisać? Wejdź na stronę
Zapisy prowadzone są w Sali Zabaw Gumiś lub telefonicznie pod numerem 692936013, ilość miejsc ograniczona!

💁‍♀️ Zajęcia prowadzić będzie Ewa Krzempek – instruktorka metody gordonowskiej

Do zobaczenia! 

Comments are closed