preloader

Oferta dla szkół i przedszkoli

  • Home
  • Oferta dla szkół i przedszkoli
Sala Zabaw Gumiś

Oferta dla szkół i przedszkoli

Jesteśmy nowo otwartą salą zabaw w dzielnicy Białołęka mieszczącą się przy ulicy Mochtyńskiej 96. Można u nas znaleźć dwupoziomową konstrukcję z przeszkodami, a w nich suchy basen z piłeczkami, podwójna i spiralna zjeżdżalnia, tunel, trampolina i wile innych atrakcji.

Jesteśmy dla Państwa otwarci o każdej porze roku.

main shape before

Oferta skierowana dla grup zorganizowanych szkolnych i przedszkolnych nie dotyczy organizacji urodzin. Cena za dwie godziny zabawy bez warsztatów 10 zł od osoby. W tym napoje niegazowane dla dzieci, dla opiekunów kawa herbata gratis. Posiadamy duży parking nawet dla autokarów.

service
service

W nadchodzące zimne i pochmurne dni chcielibyśmy być alternatywą do zabawy na świeżym powietrzu i rozładowania energii u Państwa pociech.

Z chęcią wypełnimy czas wolny, typową zabawą na naszych atrakcjach jak również zorganizujemy różnego rodzaju warsztaty dla dzieci, np. wykonanie własnoręcznie mydełek glicerynowych, świeczek żelowych, dekoracji świątecznych, dekorowanie domków piernikowych  cena warsztatów uzależniona od wybranej opcji czas trwania około 45- 60min warsztatów i ponad godzina zabawy na sali oraz napoje niegazowane, możliwość dodatkowego poczęstunku dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!