preloader
hero3 after
Gumiś

Sala zabaw Marki

Każde dziecko zasługuje na wspaniałą zabawę bez względu na aurę panującą za oknem. W naszej wyjątkowej Sali zabaw każdy maluch znajdzie coś dla siebie – tubowe zjeżdżalnie, klocki, ale też i setki zabawek, dzięki którym może rozwijać swoją wyobraźnię. Sala zabaw Gumiś to idealne miejsce, w której twoja pociecha może spędzić miły czas, podczas gdy ty odpoczniesz przy smacznym ciastku i aromatycznej kawie!

Sala zabaw Gumiś to nie tylko miejsce do zabawy – to również przestrzeń, w której maluchy mogą pod okiem animatora wziąć udział w wyjątkowych zajęciach, rozwijając przy tym zmysły i kreatywność. To również przestrzeń coworkingowa dla rodziców, którzy potrzebują odrobiny wytchnienia pozwalając w tym czasie maluchom na integracje z rówieśnikami. Jeśli pracując w domu brakuje ci odrobiny czasu tylko dla siebie, koniecznie sprawdź ofertę zajęć w naszej Sali zabaw i przyjdź do nas ze swoim dzieckiem – gwarantujemy, że podczas gdy twój maluch będzie się świetnie bawił, ty znajdziesz czas na spokojną pracę delektując się przepyszną kawą.

Sala Zabaw Gumiś
Sala Zabaw Gumiś
Sala Zabaw Gumiś
Sala Zabaw Gumiś

Nasza oferta

ball

Sala zabaw

Zapraszamy do nowoczesnej, dobrze wyposażonej bawialni dla dzieci.

dog 2 e1669882283155

Oferta urodzinowa

Organizujemy urodziny i imieniny dla dzieci i dorosłych.

music

Warsztaty dla dzieci

Robimy warsztaty tematyczne, taneczne, cukiernicze muzyczne

girl

Oferta dla przedszkoli

Oferujemy miłe spędzenie czasu dla kochanych przedszkolaków

Sala Zabaw Gumiś
Sala Zabaw Gumiś
Sala Zabaw Gumiś
main shape after
Sala Zabaw Gumiś

Najlepsze urodziny w Markach w Sali zabaw Gumiś

Sala zabaw to również idealne miejsce, aby zorganizować w nim imprezę urodzinową – możesz zaprosić znajomych malucha i wynająć salę na wyłączność. W ofercie Sali Zabaw Gumiś znajdziesz nie tylko dekoracje, które przemienią przestrzeń w dowolny motyw, ale również animatorów i przekąski.

Organizacja imprezy urodzinowej w naszym lokalu to doskonałe rozwiązanie zarówno dla maluchów, które mogą szaleć i dobrze się bawić, jak i dla rodziców którzy nie muszą martwić się o przygotowanie całej imprezy.

Nowości:

 • Honorujemy karta dużej rodziny 10% rabatu, 2zł na kawę
 • Duży parking z możliwością zaparkowania nawet autobusu
 • Pomieszczenie klimatyzowane co nie jest bez znaczenia w okresie wakacyjnym
 • Gumisiowe poranki – Od 9 do 14 – kawa 2zł taniej, bilet na wejście 5zł taniej
Sala Zabaw Gumiś

Zadzwoń, aby zapisać swoje dziecko

Zadzwoń
Sala Zabaw Gumiś
Sala Zabaw Gumiś
Sala Zabaw Gumiś
Sala Zabaw Gumiś

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

 

Formularz kontaktowy

  Sala Zabaw Gumiś
  Sala Zabaw Gumiś
  Sala Zabaw Gumiś
  Sala Zabaw Gumiś
  main shape after
  main shape before

  Dogodna lokalizacja i świetny dojazd do Sali Zabaw Gumiś

  Nasza sala zabaw zlokalizowana jest w Warszawie w dzielnicy Białołęka. Zapraszamy do nas również rodziny z Marek – to zaledwie kilka minut drogi, dzięki którym zapewnisz swoim pociechom doskonałą rozrywkę, która wywoła uśmiech na ich twarzach.

  Dogodny dojazd samochodem, jak i komunikacją miejską sprawia, że sala zabaw Gumiś to idealne miejsce dla mieszkańców Marek. Jeśli szukasz przestrzeni dla swojego dziecka, w której może się wyszaleć, a jednocześnie rozwinąć swoje umiejętności, skontaktuj się z nami już dzisiaj i zarezerwuj dzień w najlepszej Sali zabaw w okolicach Marek.

  Sala Zabaw Gumiś zaprasza zarówno najmłodsze, jak i nieco starsze maluchy – nasza przestrzeń obfituje w tysiące atrakcji, w tym wielkie tubowe zjeżdżalnie, które z pewnością pokocha każde dziecko. Czekamy na ciebie i twoje pociechy!