preloader

Warsztaty dla dzieci – Warszawa

  • Home
  • Warsztaty dla dzieci – Warszawa
IMG_0082 scaled
IMG_0187 scaled
sala zabaw białołęka
Gumiś

Warsztaty dla dzieci

Zajęcia Breakdance z elementami akrobatyki prowadzone przez jednego z najlepszych Bboy na świecie Tomasza Chorzelewskiego.

Zajęcia dla dzieci od 4 roku

Warsztaty cukiernicze chatki z piernika
Poznamy tajniki piernika, lukru i jego wykonanie.
Malowanie barwnikami spożywczymi
To zabawa dla całej rodziny tworzenie kolorowych chatek piernikowych
To wspaniała zabawa, która uczy, bawi, ale przede wszystkim spędzamy razem kreatywnie i
pomysłowo czas
Koszt warsztatów dla pojedynczej osoby 50 zł.
Koszt dla całej rodziny 90 zł( dwa domki)

  • Zajęcia "Baby Loves Music" - autorskie zajęcia umuzykalniające po angielsku w formie kursu z dostępem do platformy online, zajęcia oparte na muzyce klasycznej z elementami metody gordonowskiej dla dzieci w dwóch grupach wiekowych: 0-1 lat grupa MINI, 1-2 lata grupa MOVER niezbędne informacje  https://www.babylovesmusic.pl,
  • "Gordonki" - zajęcia umuzykalniające metodą Prof. E.E.Gordona dla dzieci w wieku 0-2 lata

Zajęcia na których uaktywniamy kreatywność dziecka

Eksperymentujemy z formą, kształtem, kolorem, fakturą, zapachem.

Dzieci własnoręcznie tworzą  swoje mydełka. Tworząc z bazy mydlanej, barwników  kosmetycznych, aromatów, suszonych roślin i innych dodatków ozdobnych SWOJE WŁASNE DZIEŁA

W czasie warsztatów są tworzone przez Dzieci  zdrowe mydełka

Na zajęciach dzieci wybierają kształt, kolor barwniki, fakturę, dodatki

Uczestnicy dowiedzą się co to jest mydło i jak powstaje

Jak mieszać kolory

Rozwijamy kreatywne myślenie, wcielamy w życie naukę dokładności i cierpliwości

Po skończonych warsztatach Dzieci  zabierają swoje własnoręcznie robione i pakowane dzieła.

Koszt warsztatu dla jednego dziecka to kwota 50 zł.

To Fajna zabawa, ucząca zręczności, pomysłowości

Rozwijająca nie tylko kreatywne myślenie ,pobudza sensorykę dziecka

Wzmacnia poczucie własnej wartości, uczy cierpliwości i wykonywanie do końca podjętych działań.

Kule styropianowe są mało efektowne, ale po skończonych warsztatach, każdy zapragnie mieć takie cudeńko na swojej choince

Każde dziecko własnoręcznie nadaje kształt, fakturę, kol5ry

Zajęcia trwają od 60 do 120 min. koszt warsztatów to 40 zł.

Świece zapachowe Zaczynamy od 3 lat

Na warsztatach przygotowujemy falę zmysłów, która pobudza zmysły węchu, dotyku, wzroku

Pobudzając naszą wyobraźnię i kreatywność

Podczas warsztatów wykonasz krok po kroku własną świecę z wosku sojowego, przyozdobimy świece  suszonymi ziołami ,owocami, kwiaty ,minerały czy muszle w zależności od nastroju i fantazji Dziecka

Dzieci projektują kolorowe, zapachowe. Ozdobne świeczki

Na tych warsztatach wyrabiamy zmysł estetyczny wybieramy formę i dodatki układamy własnoręcznie swoje kompozycje.

Zmysł wzrokowy i zapachowy pozwala nam dobierać kolory i zapachy

Łączymy kreatywne działanie z współpracą z innymi uczestnikami, uczymy cierpliwości i efektywnego działania, kończenia zaczętych działań

Koszt takiej zabawy to 50 zł.

Sala Zabaw Gumiś
Sala Zabaw Gumiś
Sala Zabaw Gumiś
Sala Zabaw Gumiś
Sala Zabaw Gumiś
Sala Zabaw Gumiś
main shape before

Warsztaty dla dzieci

Rozwój przez zabawę to najlepsze, co można zaoferować maluchom. Zgadzają się z tym nie tylko psycholodzy, ale i wszyscy rodzice! To właśnie dzięki przedstawieniu maluchom prostych zasad fizyki, chemii czy biologii uczymy ich także o otaczającym ich świecie. Aby jednak zajęcia przyniosły pożądany efekt muszą być ciekawe – najlepiej w formie zabawy.

Warsztaty dla dzieci, ale również dla szkół i przedszkoli, to najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu zaszczepimy w najmłodszych chęć rozwoju, ale też wesprzemy go aktywnie w rozwijaniu inteligencji, zarówno naukowej, jak i emocjonalnej. Czy jest się zatem nad czym zastanawiać? Oczywiście, że nie – już teraz warto zapisać maluchy na wyjątkowe warsztaty dla dzieci!

Warsztaty dla szkół i przedszkoli – Warszawa

Zarówno w przedszkolach, jak i szkołach, czasem trudno jest zorganizować zajęcia, na których z powodzeniem możemy zaangażować wszystkie maluchy. Zdarza się, że brakuje przestrzeni albo wiedzy, dzięki której tego typu zajęcia mogłyby się odbyć. Zapraszamy na warsztaty dla szkół i przedszkoli na Białołękę. Wspólnie z opiekunami dobierzemy zajęcia dopasowane do wieku i zainteresowań maluchów, które rozwiną ich wyobraźnię oraz poszerzą horyzonty. Ale co najważniejsze – dostarczą im moc wrażeń w formie zabawy, dzięki czemu przyswojona wiedza utrwali się na dobre!

Warsztaty dla dzieci w Sali na Białołęce możemy z powodzeniem zorganizować również dla dzieci z Targówka, Bródna, Marek czy Ząbek – dojedziecie do nas bez problemu komunikacją miejską w zaledwie kwadrans. Ta chwila podróży będzie dla maluchów również doskonałą atrakcją i nauką.

Warsztaty dla dzieci – z myślą o rozwoju

Zgodnie z filozofią Montessori dzieci rozwijają się przede wszystkim dzięki odpowiedniej zabawie. To właśnie zachęcenie do poznawania świata podczas eksperymentów, które mogą wykonać same jest doskonałym sposobem na zachęcenia maluchów do indywidualnej eksploatacji otaczającego ich świata. Warsztaty dla dzieci to doskonałe miejsce aby mogły spróbować swoich sił w nowych dziedzinach i odkryć dlaczego wieje wiatr, jak mieszają się kolory, czy jak powstaje tęcza. Czy odpowiedzi na te pytania nie są bardzo ważne?

Ale warsztaty dla szkół i przedszkoli możemy dopasować do różnych profili i zainteresowań maluchów. W naszej Sali jest miejsce na warsztaty dla dzieci taneczne, rytmiczne czy muzyczne. Duża przestrzeń to również duża ilość miejsca by rozwijać swoje zdolności rytmiczne czy taneczne.

Warsztaty dla szkół i przedszkoli na Białołęce

Zapraszamy serdecznie do kontaktu nie tylko rodziców, ale również opiekunów przedszkoli. W naszej ofercie znajdą państwo interesujące warsztaty dla dzieci, szkół i przedszkoli które z pewnością obudzą w maluchach ducha prawdziwych odkrywców!

W naszej Sali czekamy na dzieci zarówno z Białołęki, Bródna, Targówka, jak i z Marek oraz Ząbek. Gwarantujemy, że warsztaty dla dzieci, szkół i przedszkoli w naszej Sali to doskonała atrakcja i przede wszystkim dobrze spożytkowany czas na naukę poprzez ukochaną zabawę.