preloader
hero3 after
Gumiś

Sala zabaw Ząbki

Właściwa zabawa to klucz do rozwoju maluchów – nie tylko pozwala ona na zużycie nadmiarowej energii, ale przede wszystkim rozwija kluczowe aspekty rozwojowe, jak sensorykę, inteligencję oraz kreatywność. W domu nie zawsze jesteśmy wstanie zapewnić maluchom pełnię atrakcji, a aura za oknem szczególnie zimą nie sprzyja długim zabawom na świeżym powietrzu. Odpowiedzią i lekarstwem na to oraz na nudę jest sala zabaw Gumiś. Nasza sala zabaw zlokalizowana jest na warszawskiej Białołęce, czyli dosłownie kilka minut od Ząbek, skąd zapraszamy wszystkie maluchy oraz ich rodziców!

Sala Zabaw Gumiś wyposażona jest w liczne i niezwykle interesujące zabawki, które pobudzą dziecięcą kreatywność. Ale to, co maluchy lubią najbardziej to wielkie tubowe zjeżdżalnie, w którym mogą ścigać się ze swoimi rówieśnikami.

Sala Zabaw Gumiś
Sala Zabaw Gumiś
Sala Zabaw Gumiś
Sala Zabaw Gumiś

Nasza oferta

ball

Sala zabaw

Zapraszamy do nowoczesnej, dobrze wyposażonej bawialni dla dzieci.

dog 2 e1669882283155

Oferta urodzinowa

Organizujemy urodziny i imieniny dla dzieci i dorosłych.

music

Warsztaty dla dzieci

Robimy warsztaty tematyczne, taneczne, cukiernicze muzyczne

girl

Oferta dla przedszkoli

Oferujemy miłe spędzenie czasu dla kochanych przedszkolaków

Sala Zabaw Gumiś
Sala Zabaw Gumiś
Sala Zabaw Gumiś
main shape after
Sala Zabaw Gumiś

Gumiś – sala zabaw dla mieszkańców Ząbek!

Zlokalizowana na Białołęce Sala Zabaw Gumiś to idealne miejsce dla młodych odkrywców z Ząbek. Spotkają tu wielu rówieśników, co zdecydowanie wpłynie na rozwój relacji społecznych. Podczas gdy maluchy będą się świetnie bawić, na rodziców czeka pyszna i ciepła kawa oraz znakomite desery! Zapewniamy też przestrzeń coworkingową dla rodziców, którzy pracują z domu.

Atutem naszej Sali zabaw jest szybki dojazd z Ząbek, a także animatorzy którzy poprowadzą zajęcia rozwojowe dla maluchów. Dobra zabawa dzieci idzie u nas w parze z odpoczynkiem rodziców – zresztą przekonaj się sam i zajrzyj do Gumisia!

Nowości:

 • Honorujemy karta dużej rodziny 10% rabatu, 2zł na kawę
 • Duży parking z możliwością zaparkowania nawet autobusu
 • Pomieszczenie klimatyzowane co nie jest bez znaczenia w okresie wakacyjnym
 • Gumisiowe poranki – Od 9 do 14 – kawa 2zł taniej, bilet na wejście 5zł taniej
Sala Zabaw Gumiś

Zadzwoń, aby zapisać swoje dziecko

Zadzwoń
Sala Zabaw Gumiś
Sala Zabaw Gumiś
Sala Zabaw Gumiś
Sala Zabaw Gumiś

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

 

Formularz kontaktowy

  Sala Zabaw Gumiś
  Sala Zabaw Gumiś
  Sala Zabaw Gumiś
  Sala Zabaw Gumiś
  main shape after
  main shape before

  Urodziny o jakich marze twoje dziecko – sala zabaw Ząbki

  Jeśli szukasz dobrego miejsca na organizację urodzin dla swojego dziecka, koniecznie zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą. Naszą salę zabaw możesz wynająć nawet na wyłączność zapewniając wszystkim dzieciom ogrom zabawy. Przygotujemy dla ciebie dekoracje oraz poczęstunek, który zachwyci podniebienia jubilata i jego gości, a także ich opiekunów.

  Organizacja urodzin w Sali zabaw to idealne rozwiązanie zarówno dla dzieci, jak i rodziców – nie musisz już nigdy więcej martwić się o przestrzeń w swoim domu, możesz bawić się wspólnie ze swoim dzieckiem.

  Zapraszamy serdecznie do kontaktu – sala zabaw Gumiś to najlepsze miejsce, w którym i ty i twoje dziecko możecie się dobrze bawić. Tysiące zabawek i ogromne zjeżdżalnie to wszystko czego twoja pociecha potrzebuje do szczęścia. Dobra zabawa to prawidłowy rozwój dziecka, a to wszystko znajdziesz w naszej Sali zabaw. Nie czekaj i zadzwoń do nas już dzisiaj!