preloader

Imprezy okolicznościowe – Białołęka

  • Home
  • Imprezy okolicznościowe – Białołęka
Sala Zabaw Gumiś

Imprezy okolicznościowe

Sala Zabaw Gumiś jest miejscem, gdzie urodziny dzieci stają się niezapomnianym przeżyciem. To tutaj tworzą się kolorowe, cudowne wspomnienia z dzieciństwa! Jesteśmy rodzicami, dlatego doskonale rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo, czystość i dobra zabawa Twoich pociech. Z myślą o tym stworzyliśmy to magiczne miejsce do organizowania imprez okolicznościowych na Białołęce, gdzie każde dziecko może poczuć się wyjątkowo i spędzić czas radośnie, bezpiecznie oraz beztrosko.

main shape before

Organizując przyjęcia u nas, nie musisz martwić się porządkami w domu, cateringiem i obsługą gości. Tutaj wszystko robimy za Ciebie, a Ty możesz w spokoju obserwować uśmiechniętą buzię swojego synka czy córeczki, otoczonych wianuszkiem przyjaciół oraz członków rodziny. Serdecznie zapraszamy do nas, jeśli aktualnie szykujesz się do celebracji urodzinek swojej pociechy. Gwarantujemy, że w tym roku będą one wyjątkowe – inne niż wszystkie!

Oferta urodzinowa – organizacja imprez okolicznościowych

Nasza sala zabaw to przestrzeń, gdzie dzieci znajdą wszystko, czego potrzebują do przeżycia wspaniałej imprezy urodzinowej. Do ich dyspozycji oddana jest nowoczesna, kolorowa, przestronna i przede wszystkim bezpieczna konstrukcja z licznymi atrakcjami. To drabinki, tunele, korytarze, przejścia, tory przeszkód, zjeżdżalnie, baseny z kulkami, przestrzeń do gry w piłkę, a na specjalne zamówienie – o wiele więcej! Obiekt Gumiś spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa ustalone przez Centrum Kontroli Placów Zabaw, dlatego możesz być pewien, że Twoje dziecko jest w dobrych rękach.

Imprezy okolicznościowe to dla nas coś więcej niż tylko praca. To pasja, którą pragniemy przekazać innym rodzicom i ich maluchom. Nasza oferta urodzinowa obejmuje moc atrakcji! Na uczestników przyjęcia czeka mnóstwo zabaw, które zapewnią im niezapomnianą rozrywkę i na pewno nie usłyszysz hasła „nudzi mi się”. Od zjeżdżalni i huśtawek po kreatywne zajęcia plastyczne, warsztaty, piniatę, a nawet pokazy magicznych sztuczek. Dla naszych małych gości zrobimy wszystko!

Urodziny dla dzieci w Warszawie-Białołęka – imprezy okolicznościowe

Nasza sala zabaw to idealne miejsce na urodziny dla dzieci w lokalizacji Warszawa-Białołęka. Imprezy okolicznościowe, których organizacją się zajmujemy zawsze zostawiają wspaniałe wspomnienia. Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów – od podstawowego po luksusowy i spełnij marzenia swojej pociechy. Na plus jest na pewno nasza lokalizacja oraz bogate (i smaczne) zaplecze gastronomiczne z deserami i kawą dla opiekunów. Gorąco zapraszamy!