preloader

Warsztaty taneczne dla dzieci – Białołęka

  • Home
  • Warsztaty taneczne dla dzieci – Białołęka
Sala Zabaw Gumiś

Warsztaty taneczne dla dzieci

Rozwój przez zabawę to najlepsze, co można zaoferować maluchom. Zgadzają się z tym nie tylko psycholodzy, ale i wszyscy rodzice! Aby jednak zajęcia przyniosły pożądany efekt, muszą być ciekawe – najlepiej w formie zabawy. Dlatego zapraszamy na wyjątkowe warsztaty taneczne dla dzieci na Białołęce!

main shape before

Dla dzieci indywidualnie, dla szkół i przedszkoli

Warsztaty dla dzieci, ale również dla szkół i przedszkoli, to najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu zaszczepimy w najmłodszych chęć rozwoju fizycznego, ale też wesprzemy go aktywnie w kierunku rozwijaniu inteligencji, zarówno naukowej, jak i emocjonalnej. Czy jest się zatem nad czym zastanawiać? Oczywiście, że nie – już teraz warto zapisać maluchy na wyjątkowe warsztaty taneczne dla dzieci, uczące nie tylko kroków, kształtujące słuch muzyczne, ale też służące budowaniu kondycji i formy oraz integracji z rówieśnikami.

Warsztaty dla dzieci – w duchu Montessori

Zgodnie z filozofią Montessori dzieci rozwijają się przede wszystkim dzięki odpowiedniej, dopasowanej do wieku, wartościowej zabawie z elementami ruchu. To właśnie zachęcenie do poznawania świata podczas eksperymentów, które mogą wykonać same, jest doskonałym sposobem na zachęcenia najmłdoszych do indywidualnej eksploracji otaczającego ich świata. Warsztaty dla dzieci to doskonałe miejsce, aby mogły spróbować swoich sił w nowych dziedzinach i odkryć różne gatunki muzyczne – pop, rock, disco, latino, hip-hop.

Zapisz swoje dziecko na warsztaty taneczne w sali Gumiś

Zapraszamy serdecznie do kontaktu nie tylko rodziców, ale również opiekunów przedszkoli i szkół, którzy chcą zapisać pociechy i podopiecznych na warsztaty taneczne na Białołęce. U nas znajdziesz wspaniałą ofertę, która zakłada zaangażowanie dzieci i wprowadzenie ich do fascynującego świata tańca oraz muzyki. W naszej sali czekamy na dzieci zarówno z Białołęki, Bródna, Targówka, jak i z Marek oraz Ząbek. Gwarantujemy, że warsztaty taneczne to doskonała atrakcja i przede wszystkim dobrze spożytkowany czas na ruch i dobrą zabawę.