preloader

Urodziny dla dziecka – Warszawa

 • Home
 • Urodziny dla dziecka – Warszawa
bawialnia dla dzieci targówek

Oferta urodzinowa

Dzieci u nas są najważniejsze, ponieważ sami jesteśmy rodzicami dwójki dzieci i wiemy jak ważne jest ich bezpieczeństwo, czystość i troska o maluchy. Zdajemy sobie również sprawę, że zapewnienie wszystkich atrakcji w domu, szczególnie w wyjątkowe dni może być dość trudnym zadaniem. 

Nasze maluchy liczą na moc atrakcji i super zabawę jak również kontakt z innymi dziećmi. Dlatego cieszy nas, gdy widzimy jak maluszki mogą u nas skorzystać z naszych atrakcji i pozytywnie spożytkować swoją energię, poznać swoich rówieśników i świetnie się bawić. Sala na urodziny w Warszawie to doskonałe rozwiązanie zarówno dla naszych pociech, jak i dla samych rodziców!

Do dyspozycji dzieci oddajemy nowoczesną, kolorową, przestronną i co najważniejsze bezpieczną konstrukcję zabawową. Spełniającą wszystkie normy bezpieczeństwa stawiane przez Centrum Kontroli Placów Zabaw. Urodziny dla dziecka w Warszawie mogą zatem być naprawdę wystrzałowe, pełne zabawy, a co najważniejsze – niezapomniane!

main shape before

GUMIŚ

2h zabawy na Sali Zabaw. Miejsce na poczęstunek urodzinowy przystrojony balonami, kolorowa zastawa dla dzieci. Poczęstunek w cenie (woda, soki, popcorn, przekąski słone i słodkie). Obsługa dostępna przez cały czas usługi. Uroczyste podanie tortu (tort poza pakietem)


Zaproszenia w cenie 4,2zł za szt

Animator 150zł za godzinę

CENA ZA 1 os.: PN-CZW 55zł | PT-NIE 65 zł

GUMIŚ EKO

2h zabawy na Sali Zabaw. Miejsce na poczęstunek urodzinowy przystrojony balonami tematycznymi, zastawa tematyczna dla dzieci. Poczęstunek w cenie: woda, naturalne soki, popcorn, naturalne przekąski lub ewentualnie standardowe przekąski słone i słodkie, owoce sezonowe. Obsługa dostępna przez cały czas usługi. Uroczyste podanie tortu (tort poza pakietem).
Tatuaże brokatowe.

Zaproszenia w cenie 3zł za szt.

Animator 120 zł za godzinę

CENA ZA 1 os.: PN-CZW 65zł | PT-NIE 75zł

GUMIŚ VIP

2h zabawy na Sali zabaw. Miejsce na poczęstunek urodzinowy przystrojony balonami tematycznymi, zastawa tematyczna dla dzieci. Poczęstunek w cenie: woda, naturalne soki, popcorn, naturalne przekąski lub ewentualnie standardowe przekąski słone i słodkie, owoce sezonowe. Obsługa dostępna przez cały czas usługi. Uroczyste podanie tortu (tort poza pakietem).
Tatuaże brokatowe. Bransoletki wykonywane samodzielnie przez dzieci (pod opieką). Do dzieci schodzi Gumiś razem śpiewamy 100 lat wspólne zdjęcia. Zaproszenia gratis

Animator 100zł za godzinę

CENA ZA 1 os.: PN-CZW 75zł | PT-NIE 85 zł

main shape after

TORTY:

Istnieje możliwość indywidualnego zamówienia tortu. W tym temacie proszę o kontakt indywidualny. Standardowa cena tortu 105 zł za kg + 20 zł za opłatek ze zdjęciem. Wniesienie własnego tortu tylko za okazaniem paragonu z cukierni. Koszt wniesienia tortu 50 zł

PINIATY:

CENA OD 150zł za piniatę z wypełnieniem ok 1kg

ANIMATOR:

Gry zabawy dla dzieci (godzina) koszt uzależniony od wybranego pakietu.

Możliwość domówienia warsztatów dla dzieci:

 • Mydełka żelowe,
 • dekoracyjne świeczki.

Dodatkowy koszt 30zł od dziecka.

Ważne: czas trwania takich warsztatów około 45min i uzależnione od ilości dzieci.

Możliwość wynajęcia Sali na wyłączność:

 • Dopłata 200zł za dwie godziny zabawy przy 20-30 osób
 • Dopłata 250 zł za dwie godziny zabawy przy 10-19 osobach
 • Przy grupach mniejszych niż 10 osób cena ustalana indywidualnie
 • Po każdej 1min dopłata 3zł

Rodzice:

 • Dla rodziców poczęstunek słono słodki woda soki oraz kawa i herbata 30zł od osoby
 • Możliwość dokupienia patery ciast 150zł
 • Ewentualnie zamówienia poczęstunku indywidualnie z kawiarenki
 • Przedłużenie zabawy o godzinę 15zł od dziecka
 • Możliwość ustalenia indywidualnego menu – cena ustalana indywidualnie

Ważne: każde dziecko zobowiązane jest posiadać skarpetki antypoślizgowe, rodzice ze względów higienicznych proszeni są o posiadanie skarpetek nie wchodzimy na salę zabaw boso. Możliwość zakupu skarpetek na miejscu.

Istnieje możliwość zamówienia dowolnej Pizzy według cennika dostawcy San Giovanni

organizacja urodzin dla dzieci warszawa białołęka

Organizacja Urodzin dla Dzieci

Organizacja urodzin dla dzieci w warunkach domowych nastręcza wielu trudności. Częstym problemem jest niewystarczająca ilość miejsca, co uniemożliwia swobodną zabawę lub znacząco ogranicza liczbę zaproszonych gości. Urodziny dla dzieci w Sali Zabaw to atrakcyjna alternatywa, dzięki której:

 • dziecko może zaprosić wszystkich kolegów i koleżanki,
 • dzieci spędzają czas w bezpiecznym otoczeniu, jednocześnie świetnie się bawiąc,
 • na uczestników przyjęcia czeka moc atrakcji.

Dodatkowym atutem przyjęcia w Sali Zabaw jest możliwość jego organizacji przy ograniczonym nakładzie czasu rodzica. Wystarczy krótka rozmowa telefoniczna, podczas której omówimy wszystkie szczegóły. W zależności od wieku dzieci oraz stopnia zintegrowania grupy możemy zaproponować rozwiązania pakietowe obejmujące zabawę w sali z opieką animatora lub bez. Jeśli szukasz idealnego miejsca na urodziny w Warszawie serdecznie zapraszamy do kontaktu – u nas ten wyjątkowy dzień naprawdę będzie pełen wrażeń, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pozostaną z maluchem na bardzo długi czas!

main shape before

Urodziny dla Dzieci w lokalizacji Warszawa-Białołęka

Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji urodzin dla młodszych i starszych dzieci. Urodziny dla dzieci organizujemy w ramach trzech pakietów:

 • GUMIŚ,
 • GUMIŚ ECO,
 • GUMIŚ VIP.

To pozwala nam na dopasowanie zakresu przyjęcia do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdej grupy. Każdy pakiet obejmuje uroczyste podanie tortu. Oprócz tradycyjnego tortu, oferujemy również pięknie udekorowane babeczki, które są poręczne, a smakiem przekonują do siebie nawet najbardziej wyegzaltowane młode podniebienia. Urodziny dla dziecka bez problemu mogą zorganizować u nas zarówno mieszkańcy Warszawy, jak i Marek czy Ząbek, dla których podróż na Białołękę to jedynie chwila oczekiwania na wspaniałą zabawę, którą może przeprowadzić dla was również animator.

Sala Zabaw GUMIŚ mieści się w dzielnicy Białołęka. Posiadamy bardzo dobrą lokalizację i jesteśmy świetnie skomunikowani z sąsiednimi dzielnicami, jak i okolicznymi miejscowościami. To sprawia, że urodziny dla dzieci organizują w naszym obiekcie zarówno mieszkańcy Nieporętu, Stanisławowa, Michałowa, Marek i Ząbek, jak również Białołęki i dzielnicy Targówek. Od osiedla Bródno dzieli nas zaledwie piętnastominutowa przejażdżka samochodem. Do sali można również dotrzeć korzystając z komunikacji miejskiej. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących możliwości organizacji urodzin zapraszamy do kontaktu. Idealne miejsca na urodziny w Warszawie istnieją i my jesteśmy właśnie jednym z nich! Sala na urodziny to dodatkowy i niezapomniany prezent, który na zawsze pozostanie w pamięci maluchów.